Mobilne

oglądaj video

Aplikacja dostępna na telefon z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

wykup dostęp mobilny przez portal Brainmax.pl

Aplikacja BrainMax na telefony komórkowe została specjalnie zaprojektowana, aby ułatwić Ci dostęp do Twoich ulubionych gier. Nie musisz mieć pod ręką komputera ani tabletu, dzięki smartfonowi z ekranem dotykowym możesz cieszyć się inteligentną rozrywką w dowolnym miejscu i czasie. BrainMax gwarantuje pełną mobilność dla wszystkich użytkowników.
Najnowsze i najfajniejsze gry są dostępne przez całą dobę w Twoim telefonie. Nie musisz być online, połączenie z internetem konieczne jest wyłącznie do przeprowadzania aktualizacji i zarządzania parametrami swojego konta.

Użytkownicy aplikacji mobilnej BrainMax zyskują nieograniczony dostęp do ponad czterdziestu ciekawych gier logicznych, podzielonych na osobne kategorie. Każda z nich koncentruje się na innym zagadnieniu – opracowane przez specjalistów ćwiczenia na rozwój mózgu usprawniają pamięć krótko- i długoterminową, koncentrację, a także logiczne myślenie i zdolności percepcyjne.

Terapia poprzez zabawę jest najlepszym sposobem na korygowanie u dzieci i młodzieży zaburzeń takich jak: dysleksja, dysortografia i ADHD. Gry na telefon BrainMax doskonalą umiejętności językowe, poszerzają zakres słownictwa, uczą najmłodszych użytkowników jak skupić uwagę na danym zagadnieniu.

W aplikacji mobilnej BrainMax znajdziesz również gry logiczne dedykowanie dla nieco starszych użytkowników – osób dorosłych oraz seniorów. Wspomagają one trening różnych typów pamięci, zdolność analizy i logicznego rozumowania.

Skorzystaj z gotowych planów treningowych, które będą ściśle odpowiadały Twoim potrzebom i umożliwią maksymalnie efektywną zabawę.

Osobiste statystyki, dostępne w szczegółowych parametrach Twojego konta, pozwolą na monitorowanie postępu w ćwiczeniach. W łatwy sposób ocenisz, czy dotychczasowy trening przynosi pożądane efekty, aby w razie potrzeby zmodyfikować jego poszczególne elementy.

Przekonaj się, że o mózg można – i należy – dbać w każdym wieku. Pobierz darmowe gry testowe na swój telefon z ekranem dotykowym i rozpocznij ćwiczenia.

Aplikacja dostępna jest do pobrania na telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android oraz iOS.