Oferta - Dlaczego BrainMax?

Skuteczność

Badania dowodzą, że możemy zwiększyć potencjał naszego mózgu regularnie go ćwicząc.

Od dawna wiadomo, że potencjał naszego mózgu jest ogromny, ale nie wykorzystujemy go w pełni. Wiadomo też, że ćwiczenie umysłu pomaga w zachowaniu jego sprawności. Ćwiczenia w BrainMax zostały tak przygotowane, aby rozwijać wybrane funkcje naszego mózgu i zwiększać jego sprawność. Dzięki regularnym ćwiczeniom koncentracji uwagi i pamięci będziesz szybciej zapamiętywać, lepiej rozwiązywać problemy, łatwiej będzie Ci się skoncentrować na wykonywanych zadaniach, zachowasz też jasność umysłu na dłużej. Ci, którzy borykają się z dysleksją bądź dysortografią będą mogli w prosty sposób nauczyć się jak zmniejszyć ilość popełnianych błędów.

Wygoda

Gdziekolwiek jesteś, prosto i wygodnie, ćwiczenia skrojone na miarę Twoich potrzeb.

W BrainMax znajdziesz ponad 40 ciekawych gier ćwiczących różne funkcje poznawcze mózgu. Gry pogrupowane zostały w kategorie: pamięć, koncentracja, percepcja, logika, język i terapia, aby łatwo było Ci odnaleźć te, które Cię interesują. Możesz również skorzystać z przygotowanych przez nas 14 kursów, czyli planów treningowych rozpisanych na sesje, lub stworzyć własny kurs w oparciu o odpowiedzi na kilka prostych pytań. Swoje indywidualne wyniki możesz śledzić w zakładce swojego profilu, dzięki czemu łatwo zaobserwujesz postępy. Dostęp do gier i swojego konta masz wszędzie gdzie zechcesz – wystarczy komputer albo smartfon z dostępem do internetu. Wystarczy się zalogować a Twoje ulubione gry i lista Twoich osiągnięć będą na Ciebie czekać.

Zabawa

Ciekawe gry, które łączą przyjemne z pożytecznym dla dobra Twojego mózgu.

Nauka przez zabawę, to hasło, które przyświecało nam w tworzeniu oferty BrainMax. Przygotowane przez nas gry logiczne są wciągające i zaciekawiają, aby pobyt w BrainMax był czystą przyjemnością. W każdej grze znajdziesz zwiększające się poziomy trudności dzięki czemu zadania się nie nudzą. Zdobywasz też punkty, dzięki którym możesz nie tylko śledzić swoje indywidualne wyniki i postępy, ale też rywalizować z innymi użytkownikami BrainMax. Wszystko po to, aby ćwiczenia dla Twojego mózgu były zabawą dla Ciebie.

Zaplecze naukowe

Gry przygotowane wspólnie ze specjalistami z dziedziny psychologii, pedagogiki i neuropsychologii.

W BrainMax współpracujemy ze specjalistami, którzy na co dzień zgłębiają tajniki ludzkiego umysłu, jego rozwoju i uczenia się. Oferta gier powstała w konsultacji z Alicją Leszczyńską i Agnieszką Tetelą-Lipecką. Pomysły i parametry gier bazują na ich wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Gwarantuje to rzetelne przygotowanie gier i ich solidne podstawy naukowe. Dzięki temu masz pewność, że regularne ćwiczenia zaowocują rozwojem Twojego mózgu.